Fiyat Teklifi Al

Talep ettiğiniz hizmet/hizmetlere dair bilgileri form aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz web projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

0212 620 74 21
info@cevizbil.com
Kişisel / Kurumsal Bilgiler
Ad Soyad
Firma Ünvanı
E posta
Telefon

Web Siteniz Hakkında
Web Adresiniz
Beğendiğiniz web site adresleri nelerdir?
Hizmetler
Web Tasarım
Web Yazlım
E Ticaret
Sosyal Medya Danışmanlığı
İnternet Reklamcılığı
Grafik Tasarım
Belirtmek İstedikleriniz
Lütfen almak istediğiniz hizmet ile ilgili isteklerinizi belirtin
Yenile

Logo Tasarım

Ceviz Bilişim müşterilerine Kreatif, farklı ve akılda kalıcı logo tasarımları yapmaktadır. Logo bir firmanın vizyonu açısından önem taşımaktadır. 

Logo firmanizi temsil eden bir  isaret,kisa bir yazi veya bunların birkacı ile birlikte olusan, firmanızı kısaca  anlatan  firmanızın imzası niteliginde bir simgedir. Amblem ile cogu zaman karıstırlmasına ragmen cok farklı kavramlardır. logo tasarım firmaları logonuzu tasarlarken sizi anlatmak zorundadır. Mesela bir insaat firmasının  yapılırken saglamlıgı vurgulayacak isaretler kullanılmalı,veya bir catı yani kısacası insaatı vurgulayan doneler icermesine dikkat edilmelidir. Fakat amblem de boyle bir zorunluluk yoktur. Şirketinizin amblemi tasarlanırken sadece firma adınızı yazmanız bile bir amblem olabilmektedir.

 

Logo Tasarımı Konusunda Dikkat Edilecek Hususlar 

Logo tasarım firmaları nın bir logoyu tasarlarken dikkat etmesi gereken baksa bir hususta, logonuzun firmanızla ilgili öne cıkarmak istediginiz,dikkat cekmek istediginiz noktaları vurgulamaya da yaramasıdır.
 
Ayrıca bize gore ileriye donuk olarakta kullanıslı olması onemlidir.bu nokta cogu zaman logo tasarım firmaları tarafından onemsenmemektedir.fakat ileriye donuk olarak dusunuldugunde beklide logo tasarımında en cok onem verilmesi gereken noktalardan biridir.
 
Ornekle acıklayacak olursak;gelişmekte olan bir firmasınız ve firmanıza bir logo tasarlandı.bu logoyu her yerde kullanmaya basladınız.artık firmanızı bir kez goren herkes logonuzu gordugunde sizi ve firmanızı hatırlıyor.firmanızda ilgili oldugu piyasada kendine bir yer edinmeye basladı.fakat gelişen teknoloji ve musterilerinizin caga ayak uydurmaları ve ayrıca sizden sonra piyasanıza giren firmaların yeni olusturdugu modern logolar sebebiyle sizin logonuz modernligini kaybetmeye baslayacak.daha acık bir ifadeyle demode olacaktır.bu konu goz onune alındıgında logonuzun ileriye donuk olarak,eskimeyecek ve yıllarca kullanılabilecek sekilde dizayn edilmesi gerekmektedir.
 
Ornegin coca colanın logosu 80 li yıllarda yapılmıs olup gunumuzde demode kalmıstır.2000 li yıllara gelindiginde  sirket logo tasarım firmalarına binlerce logo yaptırdıktan sora en guzel logoyu bulmus,  caga uygn olarak yeni ve modern bir sekilde dizayn edilen bu logo kullanılmaya baslandıgında coca colanın satısları bir anda gerilemeye baslamıs ve firma eski logosunu tekrar kullanmak durumuda kalmıstır.duruma bakıldıgında her saniye 150 bin cola (kutu veya sise) acılmaktadır,boylesine buyuk bir firma haline geldiginde gecmişte yapılan kucuk bir ihmal sebebiyle bu kadar buyuk bir firmaya yakısmayacak bir logo kullanılması pekte hos bir durum degildir.eger o gunlerde bu firmanın logosunu tasarlayan kişiler logolarının eskiyecegini hesap edebilmiş olsalardı bu gunku duruma gelinmeyecekti.
 
Ozetleyecek olrsak logonuz sizin icin,bu konuda uzmanlasmız bir logo firması tarafından tasarlanmalı,sirketinizi sizin istediginiz sekilde anlatmalıdır.ayrıca sececiginiz logo firması logonuzun neleriz icermesi gerektiginiz ve logonuzu tasarlarken nelere dikkat etmesi gerektigini bilen bir firma olmalıdır.bir logo tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlarla yani logonuz icicn olmazsa olmaz noktalarda dikkat etmeli ayrıca sizin firmanızla ilgili musteri portfoyunuzle ilgili bilgili olmalı, sektorunuzdeki onemli noktaları bilmeli,butun bunların uzerine sizinde goruslerinizi alarak vurgulamak istediginiz noktaları bilerek butun bunları hep birlikte icerecek bir logo tasarırımı yapmalıdır..
 
Kısacası logonuz tasarlanırken uzmanlık gerektiren noktalarda gerekli olan ve logonuzun icermesi gereken ozellikler konusunda bilgili bir logo tasarım firması , sizinde sektorunuzle ilgili ve dikkat cekmek istediginiz hususlarla ilgili yardımlarınıza basvurarak  bunların hepsini iceren bir logo tasarımı yapılmalıdır. Logo tasarımı konusunda bizimle irtibata geçiniz
 

NELER YAPTIK?

Tüm referanslar için tıklayın

Haber & Duyurular

Tüm Haber & Duyuruları okumak için tıklayın
Google dev anlaşmaya imza attı
Google dev anlaşmaya imza attı
Google şirketi Armonia ittifakıyla lisans anlaşması yaptı. Anlaşmayla Google müşterileri 5,5 milyon müzik eserine erişim hakkı elde etti.

Devamı...

Facebook kullananlar dikkat
Facebook kullananlar dikkat
Dünyanın en büyük sosyal ağları Facebook ve Twitter ile ilgili İngiltere'de yapılan son araştırma, dijital mecraların farklı bir yönünü ortaya koydu.

Devamı...

Elektro Kurumsal Web Tasarımı
Elektro Kurumsal Web Tasarımı
Elektro firmasının kurumsal web tasarım & yazılımı Ceviz Bilişim tarafından yapıllmaya başlanmıştır.

Devamı...

Apple Türkiye'ye mağaza açıyor
Apple Türkiye'ye mağaza açıyor
Apple Dünya çapındaki satış noktalarına İstanbul şubesini de ekliyor Apple'ın Dünya çapında sahip olduğu mağazalara İstanbul şubesi de ekleniyor. apple.com'da yenilenen bölgeler içerisine İstanbul eklenerek mağaza personeli için iş ilanı verildi.

Devamı...

Türkiye'den Google'a rekor talep
Türkiye'den Google'a rekor talep
Google'ın yayımladığı 'Şeffaflık Raporu', hükümetlerin Google'dan bilgi taleplerinin sürekli arttığını gösterirken Türkiye'nin Google'dan en fazla içerik kaldırma talebinde bulunan ülke olduğunu da ortaya koydu.

Devamı...

ileri     Geri      

En Son Eklenen Yazılar (Blog)

Biz Sizi Arayalım?

Yenile

Sosyal Medya

Sosyal Medya Twitter Sosyal Medya Facebook

İletişim Bilgileri

Ceviz Bilişim Teknolojileri
Cumhuriyet Mah. 1993. Sokak No:35 Papatya Residence2 A Blok No:237   Beylikdüzü - Esenyurt - İstanbul
Site Kurma Telefon 0212 620 74 21 - 0507 297 45 47
Web Tasarım, Site Tasarımı