Fiyat Teklifi Al

Talep ettiğiniz hizmet/hizmetlere dair bilgileri form aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz web projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

0212 620 74 21
info@cevizbil.com
Kişisel / Kurumsal Bilgiler
Ad Soyad
Firma Ünvanı
E posta
Telefon

Web Siteniz Hakkında
Web Adresiniz
Beğendiğiniz web site adresleri nelerdir?
Hizmetler
Web Tasarım
Web Yazlım
E Ticaret
Sosyal Medya Danışmanlığı
İnternet Reklamcılığı
Grafik Tasarım
Belirtmek İstedikleriniz
Lütfen almak istediğiniz hizmet ile ilgili isteklerinizi belirtin
Yenile

Adım Adım Web Tasarım

Adım Adım Web TasarımBurada size adım adım bir web sayfası nasıl hazırlanır tasarımı nasıl olur html’e dökümü nasıl gerçekleşir onlardan bahsedeceğiz. Diyelim bir web sitesi işi geldi ve iş tamamen sizde fakat nereden başlayacağınız konusunda kararsızsınız. İşte bu bilgiler sizin daha iyi daha hızlı tasarım yapmanıza olanak sağlayacaktır.

1. Adım: İlk Olarak Taslakları Hazırlayınız.   
İlk olarak kaba taslak bir kağıtta sitede ne olacağını  nasıl olacağını tasarlarız. Anasayfa ve alt sayfalar olmak üzere taslağımızı iki şekilde düzenleriz. Giriş sayfası her zaman anasayfa olur.Hakkımızda iletişim vs. sayfaları alt sayfalar olarak düzenleriz.Bu sayfalara ait taslaklar düzenlenir.
 
2.Adım:Taslaklar Photoshop’da Uygulanır.
Etkili tasarımların uygulanabilinmesi için burada Photoshop ‘un iyi bilinmesi gereklidir.Photoshop iyi kullanıldığı takdirde iyi tasarımlar meydana çıkar. Hazırladığımız taslakları şimdi Photoshop’da hazırlarız.Genel görünüm burada taslağa gore hazırlanır. Bu nedenle tasarım için burada Photoshop önemlidir.
 
3.Adım:Sayfalar Html’de Hazırlanır.
Burada htmL’in önemi bütün dillerin temelinde html’in yatmış olmasıdır. Sayfamızı Photoshop’da oluşturduktan sonra siteyi html’de hazırlamaya başlarız. Bu işlemden sonra  sonra ister Asp olsun isterse Php veya Asp.Net üzerinden olsun çalışmaya devam edilebilinir. Şimdilik size html’den bahsedeceğiz.

 
4.Adım :Sitenizin Sayfalarını Hazırlamaya Başlayın
Burada artık son adıma yaklaşmaktayız ve bağlantıların kusursuz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.Link konusunda sorunlar yaşamamamız için  örneğin oluşturmuş olduğumuz  alt sayfamız olan hakkımızda sayfasını  farklı kaydet yaparak ismini referans.html olarak kaydederiz.  Ve sadece  sayfamızda bulunan yazımızı değiştiririz. Bu şekilde referanslar sayfanızda hazır hale gelir.


5.Adım:Ve SEO!
SEO nedir ? Seo nun’anlamı kıssadan hisse arama motorlarında sizin sayfalarınızın  daha ön planlarda çıkmasını sağlamak için hazır hale getirmektir. Sizin hazırlamış olduğunuz sayfalarınızın  arama motorunda çıkması sitenizin popüleritesi bakımından çok önemlidir. Bu nedenle Seo için ayrı bir çalışma yapılmaktadır.

 

NELER YAPTIK?

Tüm referanslar için tıklayın

Haber & Duyurular

Tüm Haber & Duyuruları okumak için tıklayın
Facebook kullananlar dikkat
Facebook kullananlar dikkat
Dünyanın en büyük sosyal ağları Facebook ve Twitter ile ilgili İngiltere'de yapılan son araştırma, dijital mecraların farklı bir yönünü ortaya koydu.

Devamı...

Google dev anlaşmaya imza attı
Google dev anlaşmaya imza attı
Google şirketi Armonia ittifakıyla lisans anlaşması yaptı. Anlaşmayla Google müşterileri 5,5 milyon müzik eserine erişim hakkı elde etti.

Devamı...

Kobipolikliniği Kurumsal Web Tasarımı
Kobipolikliniği Kurumsal Web Tasarımı
Kobipolikliniği web tasarımı ve yazılımı konusunda Ceviz Bilişim'i tercih etmiştir.

Devamı...

Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim yeni internet sitesi Cevizbil.com adresiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Cevizbil.com adresinden Ceviz Bilişim Teknolojilerine yakından takip edebilirsiniz.

Devamı...

Metre Kare Fuarcılık
Metre Kare Fuarcılık
Metre Kare Fuarcılık Hizmetleri kurumsal internet sitesi ve yazılımı konusuna Ceviz Bilişim'i tercih etmiştir.

Devamı...

ileri     Geri      

En Son Eklenen Yazılar (Blog)

Biz Sizi Arayalım?

Yenile

Sosyal Medya

Sosyal Medya Twitter Sosyal Medya Facebook

İletişim Bilgileri

Ceviz Bilişim Teknolojileri
Cumhuriyet Mah. 1993. Sokak No:35 Papatya Residence2 A Blok No:237   Beylikdüzü - Esenyurt - İstanbul
Site Kurma Telefon 0212 620 74 21 - 0507 297 45 47
Web Tasarım, Site Tasarımı