Fiyat Teklifi Al

Talep ettiğiniz hizmet/hizmetlere dair bilgileri form aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz web projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

0212 620 74 21
info@cevizbil.com
Kişisel / Kurumsal Bilgiler
Ad Soyad
Firma Ünvanı
E posta
Telefon

Web Siteniz Hakkında
Web Adresiniz
Beğendiğiniz web site adresleri nelerdir?
Hizmetler
Web Tasarım
Web Yazlım
E Ticaret
Sosyal Medya Danışmanlığı
İnternet Reklamcılığı
Grafik Tasarım
Belirtmek İstedikleriniz
Lütfen almak istediğiniz hizmet ile ilgili isteklerinizi belirtin
Yenile

Facebook, Finansal Hizmetleri Denemeye Hazırlanıyor

Facebook, Finansal Hizmetleri Denemeye HazırlanıyorFinansal hizmetlerine Facebook bir yenisini daha ekliyor. Pazara online ödeme ve para transferi gibi sistematik hizmetlerle girmek üzere İrlanda Merkez Bankasına başvuru yapan Facebook'un birkaç hafta içerisinde onay alacağı brlirtilmektedir.Şirket Financial Times'ın haberine göre kullanıcılarının facebok hesaplarında para tutabilmeleri, bu parayı ödeme ve başka şahıslarla takas yapmak üzere kullanabilecekleri bir hizmet sağlamak üzeredir.

Şirket Financial Times’ın haberine göre kullanıcılarının  facebok hesaplarında  para tutabilmeleri, bu parayı ödeme ve başka şahıslarla takas yapmak üzere kullanabilecekleri bir hizmet sağlamak üzeredir.   Yasal onaya irlandada başvuran Facebook’un birkaç hafta içerisinde bu izni alabilmesi beklenmektedir. Bu haberde İrlanda  merkez bankası  onayının Facebook’un bir e-para Haline gelmesi için izin verileceği belirtiliyor. Bu sebeple Facebook  elektronik bir para basma  iznine sahip olacak. Facebook e-parası Avrupa çapında geçerli olacaktır.Aynı zamanda Facebook’un  online ve mobil uluslararası para transferi sağlayabilen Londra’dan üç start-up ile ortaklık için görüşmeler yaptığı belirtilmektedir.Bunlar  TransferWise,Moni Technologies ve azimo olarak sıralanmaktadır.

 

Bu haberlerde Facebook’un göçmen işçiler için döviz havaleleri hizmeti  de sağlayabileceği belirtilmektedir.Oyun uygulamaları sayesinde Facebook, hali hazırda finansal işlemlerin yapıldığı  bir platform ile geçtiğimiz yıl bundan 2.1 milyar  dolarlık bir işlem gerçekleştirmişti. Sanal para ekonomisine uzun bir süre giriş yapmış şirket ancak popüler hizmeti Credits’i Eylül 2013’te tamamen kapatacağını ,yerel para birimine geçiş yapacağını söylemişti.

 

NELER YAPTIK?

Tüm referanslar için tıklayın

Haber & Duyurular

Tüm Haber & Duyuruları okumak için tıklayın
Facebook kullananlar dikkat
Facebook kullananlar dikkat
Dünyanın en büyük sosyal ağları Facebook ve Twitter ile ilgili İngiltere'de yapılan son araştırma, dijital mecraların farklı bir yönünü ortaya koydu.

Devamı...

Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim yeni internet sitesi Cevizbil.com adresiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Cevizbil.com adresinden Ceviz Bilişim Teknolojilerine yakından takip edebilirsiniz.

Devamı...

Türkiye en büyük projeyi gerçekleştirdi
Türkiye en büyük projeyi gerçekleştirdi
Nanoteknolojide dünyaya yetiştik. Türkiye'nin en özel projesi sonuç verdi. Çok özel nano sistem üretildi. Nanoteknolojinin Türkiye'de savunma alanındaki ilk büyük projesi TSK'nın envanterine girdi.

Devamı...

Üçkaya İnşaat Web Tasarım
Üçkaya İnşaat Web Tasarım
Üçkaya İnşaat firması kurumsal kimlik çalışmaları ve İnternet sitesi için Ceviz Bilişim'i tercih etmiştir.

Devamı...

Türkiye'den Google'a rekor talep
Türkiye'den Google'a rekor talep
Google'ın yayımladığı 'Şeffaflık Raporu', hükümetlerin Google'dan bilgi taleplerinin sürekli arttığını gösterirken Türkiye'nin Google'dan en fazla içerik kaldırma talebinde bulunan ülke olduğunu da ortaya koydu.

Devamı...

ileri     Geri      

En Son Eklenen Yazılar (Blog)

Biz Sizi Arayalım?

Yenile

Sosyal Medya

Sosyal Medya Twitter Sosyal Medya Facebook

İletişim Bilgileri

Ceviz Bilişim Teknolojileri
Cumhuriyet Mah. 1993. Sokak No:35 Papatya Residence2 A Blok No:237   Beylikdüzü - Esenyurt - İstanbul
Site Kurma Telefon 0212 620 74 21 - 0507 297 45 47
Web Tasarım, Site Tasarımı