Fiyat Teklifi Al

Talep ettiğiniz hizmet/hizmetlere dair bilgileri form aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz web projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

0212 620 74 21
info@cevizbil.com
Kişisel / Kurumsal Bilgiler
Ad Soyad
Firma Ünvanı
E posta
Telefon

Web Siteniz Hakkında
Web Adresiniz
Beğendiğiniz web site adresleri nelerdir?
Hizmetler
Web Tasarım
Web Yazlım
E Ticaret
Sosyal Medya Danışmanlığı
İnternet Reklamcılığı
Grafik Tasarım
Belirtmek İstedikleriniz
Lütfen almak istediğiniz hizmet ile ilgili isteklerinizi belirtin
Yenile
Adım Adım Web TasarımBurada size adım adım bir web sayfası nasıl hazırlanır tasarımı nasıl olur html’e dökümü nasıl gerçekleşir onlardan bahsedeceğiz. Diyelim bir web sitesi işi geldi ve iş tamamen sizde fakat nereden başlayacağınız konusunda kararsızsınız. İşte bu bilgiler sizin daha iyi daha hızlı tasarım yapmanıza olanak sağlayacaktır.
Facebook, Finansal Hizmetleri Denemeye HazırlanıyorFinansal hizmetlerine Facebook bir yenisini daha ekliyor. Pazara online ödeme ve para transferi gibi sistematik hizmetlerle girmek üzere İrlanda Merkez Bankasına başvuru yapan Facebook'un birkaç hafta içerisinde onay alacağı brlirtilmektedir.Şirket Financial Times'ın haberine göre kullanıcılarının facebok hesaplarında para tutabilmeleri, bu parayı ödeme ve başka şahıslarla takas yapmak üzere kullanabilecekleri bir hizmet sağlamak üzeredir.
Google Glass Görücüye ÇıktıGoogle yeni teknoloji ürünü olan akıllı gözlük “ Google Glass” 15 Nisan tarihinde sadece bir günlüğüne internet ortamında satışa çıkacak. Gözlük Salı günü saat 19:00 ‘dan itibaren müşterileriyle buluşacağını Google yetkilileri bir basın toplantısıyla açıkladı. Google gözlüğün ilk satış fiyatını 1.500 dolar olarak belirlerdi.
Kurumlar ve Şirketler Neden Web Site Yaptırmalıdır?Bu soruya cevap vermek gerekirse, genel olarak şöyle başlamamız gerekir. Son yıllarda şirketler, firmalar, kurumlar için sosyal ağlar çok büyük önem kazanmaktadır. Sosyal ağlar sayesinde kurumlar ve şirketler popularite, satış sayısı v.b. gibi özelliklerde çok ciddi oranda artışlar yaşamıştır. Örneğin resmi kurumlarda dahil olmak üzere pek çok kurum ve şirket facebook, twitter gibi sosyal ağlardan yararlanıyor.
Grafik Tasarım TarihiGrafik ve tasarım'ın tarihi, MÖ 14,000'lerde yapılmış mağara resimlerine ve İÖ 4.yy'da yazının başlamasına dayanmaktadır. Johann Gutenberg'in Avrupa'da 1450'lerde hareketli matbaa'yı icadı ile kitaplar yaygınlaşmaya başlamıştır. O dönemlerde entelektüel düşünce, din etrafında olduğundan ilk basılıp dağıtılmaya başlanan kitaplar dinsel kitaplardır. Grafik tasarım'ın tarihi insanların sanayileşme ve modern yaşama geçişiyle, özellikle de fotoğrafın keşfedilmesiyle ortaya çıkan İzlenimcilik ve Post-İzlenimcilik akımlarının sonrasında başlamıştır.
2
3
4
5
 

NELER YAPTIK?

Tüm referanslar için tıklayın

Haber & Duyurular

Tüm Haber & Duyuruları okumak için tıklayın
Türkiye en büyük projeyi gerçekleştirdi
Türkiye en büyük projeyi gerçekleştirdi
Nanoteknolojide dünyaya yetiştik. Türkiye'nin en özel projesi sonuç verdi. Çok özel nano sistem üretildi. Nanoteknolojinin Türkiye'de savunma alanındaki ilk büyük projesi TSK'nın envanterine girdi.

Devamı...

Elektro Kurumsal Web Tasarımı
Elektro Kurumsal Web Tasarımı
Elektro firmasının kurumsal web tasarım & yazılımı Ceviz Bilişim tarafından yapıllmaya başlanmıştır.

Devamı...

Google dev anlaşmaya imza attı
Google dev anlaşmaya imza attı
Google şirketi Armonia ittifakıyla lisans anlaşması yaptı. Anlaşmayla Google müşterileri 5,5 milyon müzik eserine erişim hakkı elde etti.

Devamı...

Google ve Mozilla'dan WebRTC demosu
Google ve Mozilla'dan WebRTC demosu
Google ve Mozilla bir araya geldi, Chrome ve Firefox'la bakın ne yaptı.

Devamı...

Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim Sitesi Yenilendi
Ceviz Bilişim yeni internet sitesi Cevizbil.com adresiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Cevizbil.com adresinden Ceviz Bilişim Teknolojilerine yakından takip edebilirsiniz.

Devamı...

ileri     Geri      

En Son Eklenen Yazılar (Blog)

Biz Sizi Arayalım?

Yenile

Sosyal Medya

Sosyal Medya Twitter Sosyal Medya Facebook

İletişim Bilgileri

Ceviz Bilişim Teknolojileri
Cumhuriyet Mah. 1993. Sokak No:35 Papatya Residence2 A Blok No:237   Beylikdüzü - Esenyurt - İstanbul
Site Kurma Telefon 0212 620 74 21 - 0507 297 45 47
Web Tasarım, Site Tasarımı